SmartStarts , organizasyonlara işe alım, insan kaynakları süreç tasarımları ve bireylere kariyer danışmanlığı konularında uzman ekibiyle hizmet vermekte.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen çok uluslu ve ulusal şirketlerinde kazandığımız tecrübemizle organizasyonunuzun dinamiklerine en uygun süreçler tasarlıyoruz.

Müşteri olmanın ne demek  olduğunu  çok  iyi  biliyor ve bu sayede ihtiyaçlarınızı hızlıca tespit edebiliyor, dinamiklerinize ve beklentilerinize uygun butik çözümler yaratıyoruz.

Şimdiye kadar müşterilerimizle yaptığımız tüm projeleri görmek için bir göz atın.

Farkımız

  • SİZİ ANLIYORUZ

    İhtiyaç ve beklentilerinizi kurumsal tecrübemizin kazandırdığı profesyonel bakış açısıyla anlıyor ve size özel çözümler sunuyoruz.

  • HIZLIYIZ

    Başladığımız her projede  tamamen size  odaklanıyoruz,  sadece  sizinle ilgilenecek  bir  danışman atıyoruz. Kapasitemizin üstünde proje kabul etmediğimiz için ihtiyaçlarınızı etkin ve hızlı bir şekilde karşılıyoruz.

  • BAŞARINIZA ORTAĞIZ

    Tasarım ve uygulamanın her bir aşamasında müşteri & tedarikçi ilişkisinden öte, her zaman açık ve anlaşılır bir iletişim örgüsünde bir çözüm ortağı olarak hareket ediyoruz.

SmartStarts Consultancy LTD – United Kingdom
Company number: 12058993
Correspondent: Mr. Bulent Buyuksayar – Managing Director