Şirketler çalışanları kadar değer yaratır, bu değeri de çalışanlar yaratır. İnsan Kaynaklarının belki de en önemli fonksiyonlarından biri olan İşe Alım, bir çok gelişmiş ülkede insan kaynaklarının da çatısından çıkarak apayrı bir sektör haline gelmiş durumda.

İşe alım operasyonlarınızı bize devrederek organizasyonunuz için en uygun çalışanları  daha az zaman harcayarak ve daha az maliyet yaratarak bulmanız mümkün. Peki işe nasıl başlıyoruz?

 •  

  Birlikte işin kapsamını belirliyoruz:

  İlk aşama, tüm işe alım sürecinin en önemli adımıdır. Bu adım, organizasyon kültürünüzün yanı sıra, dinamiklerinizi, vizyonuzu ve misyonunuzu kavramamızı ve bunlarla birlikte rolün işin kapsamıyla ilgili detay bilgi paylaşımını sağlar.

 •  

  Bulmak istediğimiz profili tanımlıyoruz:

  Bu aşamada amacımız, rolün önemi, potansiyel hedef profiller gibi önemli unsurların tanımlanması konusunda size profesyonel destek sağlamaktır. Talep edilirse seçme ve yerleştirme araçları ve süreçlerinde, sizlerin beklentileri doğrultusunda özelleştirebiliyoruz.

 •  

  Davranış Etiğimiz:

  Hizmet verdiğimiz alanlardaki etik kurallara saygı duyarız. Kuruluşunuzun ve iletişime geçilen adayların veri güvenliğine ve adil seçme ve yerleştirme pratikleriyle ilgili tüm sektör hükümlerine uyarız. Sunduğumuz hizmetlerin tüm aşamalarında, kuruluşunuza ve beklentilerinize en uygun adayları belirler ve bu esnada saygınlığınıza yakışır şekilde profesyonel yaklaşım sergileyeceğini garanti ederiz.