• ADAYLARIN BULUNMASI

   

  Geniş profesyonel ağımız aracılığıyla, hedeflenen profillere iletişime geçiyoruz, ayrıca ulusal ve lokal kariyer portalları ve Linkedin Premium hesabımızla aday tarama yapıyoruz.

 • ADAYLARIN SEÇİMİ

   

  Ön görüşme: İlk aday görüşmeleri, adayın kritik yetkinliklerinin, pozisyonla ilgili beklentileriniz ve kuruluş dinamiklerinizle uyumunun ölçülmesini hedefler. Bu doğrultuda pozisyonun seviyesinde (varsa) daha önce kuruluşunuzun tanımlanmış yetkinlikleri doğrultusunda yetkinlik bazlı mülakat yapabiliyoruz.

 • ADAYLA BULUŞMA

   

  Ön değerlendirmeler sonrasında en kısa süre içinde adayların şirketinizdeki yetkili kişiyle görüşmesini organize ediyoruz. Her bir görüşmenin ardından sonraki adımlar ile ilgili sizlerle ve adaylarla iletişimde kalıyoruz.

 • REFERANS KONTROLÜ

   

  Son aşamaya kalmış adayların mesleki referans ve talep edilirse sosyal medya kontrollerini adayın izni ve bilgisi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Kontroller sonrasında sizi sözlü veya yazılı olarak bilgilendiriyoruz.

 • SÖZLEŞME VE ENTEGRASYON

   

  İşe alım kararı verilmiş adaylara yazılı iş teklifi yapıyor ve anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme imzalama sürecine kadar gerekli iletişimi sağlıyoruz. Adayın işe başladıktan sonraki deneme süresi boyunca beklentilerinizi karşılamadaki seviyesini ve işine adaptasyon başarısını izliyoruz.

 • MEMNUNİYET ÖLÇÜMÜ

   

  Sizlerin azami memnuniyetini sağlamak ve süreçlerimizin mükemmelleşmesi için fikirlerinizi almamız çok önemli. Adayınızın işbaşı yapmasından hemen sonra sizlere ve çalışanınıza işe alım süreciyle ilgili bir memnuniyet anketi gönderiyoruz.